Spotkania modelarskie w tym roku.

Zaplanowaliśmy w tym roku kilka spotkań. Zaczynamy podobnie jak w roku ubiegłym zawodami

w Wilkowie w dniach 20 – 21 kwietnia. Wiemy, że jest to też termin ewentualnej II tury wyborów samorządowych ale po pierwsze nie wszędzie ta II tura będzie a poza ty kończymy zawody około godziny 14 więc wszyscy chętni do głosowania powinni spokojne dotrzeć do swoich miejsc zamieszkania.

Planowaliśmy jakieś spotkanie w maju ale z racji zawodów w Hradku czyli „Kristiny” która będzie w dniach 02 – 05  maja oraz 10 spotkania u Krystiana Brylki w Dobrodzieniu planowanych na  25 – 26 maja zrezygnowaliśmy  z organizacji spotkania bo było by że tak powiem trochę za „gęsto” w tym miesiącu.

W dniach  15 – 16 czerwca spotykamy się na Małym Dzierżnie na Śląsku.

Zawody w Pińczowie mamy zaplanowane na  07 – 08 września. Na tych zawodach zastanowimy się czy spotkamy się jeszcze raz w Pińczowie w październiku czy na zawodach we wrześniu zamkniemy sezon. Przypominam, że w tym roku będziemy kontynuować Puchar SUNFISH RC oraz rozpoczynamy współzawodnictwo w Pucharze klasy  NSS 650 STANDARD.

Jednocześnie informujemy zainteresowanych, że koledzy z Czech przesłali informatory o zawodach

rozgrywanych u nich  w których możemy brać udział .

Są to zawody w  miejscowości Úštěk, – rybník Chmelař, Severní pláž, kemp Obzor  które odbędą się w dniach 17 – 19 maja 2024roku oraz drugie spotkanie w dniach 14 – 16 czerwca w miejscowości  Břehy u Přelouče  –  Autokemp  Buňkov. W ramach tego spotkania zostaną rozegrane  podwójne zawody –  to znaczy  trzecia i czwarta seria 31 Mistrzostw Republiki Czeskiej w klasach NSS.

Poniżej linki do zawodów rozgrywanych w Czechach:

Propozice-NSS-Břehy

Propozice_Ustek_2024

Michał Daranowski.